Uzņēmēji no jaunās valdības sagaida vārdu saskanēšanu ar darbiem

0 komentāri

Valdības sociālie partneri un uzņēmēji pozitīvi vērtē Valsts prezidenta izvēli un no jaunās valdības sagaida vārdu saskanēšanu ar darbiem.

Pēc pamatīgām nesaskaņām ar iepriekšējo valdību, jo sevišķi budžeta veidošanas laikā, uzņēmēji gandarīti, ka jaunās valdības veidošanas process beidzot izkustējies no vietas.

Uzņēmējiem ir tīkams arī Kučinska paustais, ka viņa prioritāte būs tautsaimniecība. Tieši to arī uzņēmēji uzskata par galveno punktu valdības deklarācijā.

Video

Savukārt ārstu arodbiedrība cer, ka darbu varēs turpināt līdzšinējais veselības ministrs Guntis Belēvičs, ar kuru tagad izveidojies labs dialogs, bet uz atklātību un jauniem problēmu risinājumiem cer pedagogi.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas