Uzdarbojas krāpnieks, kurš potenciālajiem īrniekiem piedāvā dzīvokļus par ”sviestmaizi”

1 komentārs

Cilvēku vēlme dzīvot jaunā, remontētā, mājīgā un saulainā miteklī bieži vien beidzas ar to, ka veselais saprāts uz brīdi atslēdzas. Tad nu tas ir lauciņš, kurā parasti sāk saimniekot krāpnieki. Vairāki raidījuma Bez Tabu skatītāji saskārušies ar kādu labdari, kurš par ļoti mazu naudas summu piedāvā izīrēt dzīvokli ideālā stāvoklī.

Visos gadījumos scenārijs ir pilnīgi vienāds. Mitekļa izīrētājs, kurš piedāvā neticami izdevīgo iespēju, dzīvo citā pilsētā, tāpēc nevar izbraukāt un visiem interesentiem izrādīt savu īpašumu. Lai rezervētu mitekli, nepieciešams veikt priekšapmaksu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Krāpnieku īstenotā prakse rāda, – tikko veikta priekšapmaksa, viltus saimnieks nozūd bez pēdām.

Policija aicina visus labi apdomāt, pirms veikt šādus steidzīgus pārskaitījumus. Ja meklējat mitekli, labāk tomēr no sākuma kāroto objektu apskatīt dzīvē.

Tāpat lieti noder arī īpašumtiesības apliecinošu dokumentu pārbaude, un tikai tad, kad ar izīrētāju jau noslēgts līgums, varat veikt priekšapmaksu.

Protams, arī šādas darbības jūs nepasargās no ļaundariem, taču iespēja iekrist viņu lamatās būs krietni vien mazāka.

1 komentārs

TOP komentāri

  • Baiba
    0

    Baiba

    Es arī esmu "sastapusies" ar šo krāpnieku. Tajā reizē divistabu dzīvoklis bija Ilūkstes ielā 129 korpuss 2, īres maksa 100eiro mēnesī, pats dzīvoja Ventspilī. 100eiro drošības nauda bija jāpārskaita uzreiz, lai nokārtotu dokumentus. Kad piedāvāju apmaksāt ceļa izdevumus, lai tiktu uz Rīgu, krāpnieks aizbildinājās, ka esot sausā un mašīnai 4.2 motors-baigi dārgi būšot...

    10.03.2015 20:45

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas