Uz Skolēnu dziesmu un deju svētkiem pieteikušies teju 600 brīvprātīgo

0 komentāri

Skolēnu dziesmu un deju svētki Rīgu pieskandinās jau pēc mēneša. Uz tiem sabrauks tūkstošiem dziedātāju un dejotāju no visas Latvijas, tāpēc rīkotājiem palīgā tiek saukti brīvprātīgie. Atsaucība šogad necerēti liela un uz brīvprātīgo palīgu vietām ir jāiztur pat konkurss. 

Turpat pusi no visiem gribētājiem diemžēl nāksies atsijāt, tāpēc notiek klātienes pārrunas un anketēšana.

Lielākā daļa sanākušo paši reiz bijuši šo svētku dalībnieki. Tāpēc negrib laist garām iespēju no jauna izdzīvot spilgto emociju gammu.

Tie, kuri vēl nav uztaustījuši brīvprātīgā darba nervu, ir vienkārši gatavi jauniem izaicinājumiem un labi pavadītam laikam. Svētku rīkotāji priecājas brīvprātīgo rindās redzēt tās pašas sejas atkal un atkal.

Skolēnu dziesmu un deju svētki tiks ieskandināti jau pēc mēneša.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas