Uz Daugavpili sācis kursēt vilciens ar komforta klasi

0 komentāri

Maršrutā no Rīgas uz Daugavpili aizbraucis pirmais reiss ar komforta klases vagonu.

Pirmajā braucienā no Rīgas centrālās stacijas devās 14 pasažieri. Kopumā Komforta klasē ir 16 sēdvietas.

Paaugstināta komforta klases vagoni ir iekļauti vilciena Rīga – Daugavpils (Nr.704) un Daugavpils – Rīga (Nr.703) sastāvā. Vilciens kursē ik dienas no Daugavpils uz Rīgu plkst.6:14 un no Rīgas uz Daugavpili plkst.16:12.

Komforta vagonā izvietoti galdiņi un bagāžas statīvs, pasažieri var bez maksas izmantot Wi-Fi. Vagonā ierīkots arī elektrības pieslēgums (220 V), ir pieejami žurnāli, kā arī iespēja iegādāties tēju, kafiju vai minerālūdeni. Vilciena vagonu apkalpo pavadonis.

Piemaksa par braucienu komforta vagonā ir 1,40 eiro pie biļetes cenas.

Vietas komforta klases vagonos ir ļoti pieprasītas arī Rēzeknes un Valgas maršrutos.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas