Ušakovs pieviļ rīdziniekus

12 komentāri

Rīgas mēra publiskais solījums, ka stāvlaukums pie Vakarbuļļu pludmales maija sākumā nonāks pašvaldības apsaimniekošanā, izrādījās ne plika graša vērts.

Vakarbuļļu pludmalei arī šogad piešķirts Zilā karoga statuss, un tā ir vienīgā peldvieta galvaspilsētā, kas atbilst starptautiskajām prasībām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Rīgas dome pie pludmales ierīkojusi 3 stāvlaukumus, kas izmaksāja 383 tūkstošus eiro, lai pēc tam labiekārtotos laukumus nodotu privātam uzņēmējam.

Galvaspilsētas ierēdņi piever acis par to, ka uzņēmējs nelegāli norobežojis ielu un uzdzīvo uz atpūtnieku rēķina. Komersants “Gold Dust” ar pašvaldības svētību izveidojis pirmo maksas ielu Latvijā! Lai ar automašīnu pārvietotos pa ielu, darba dienās tiek pieprasīti 3 eiro, bet brīvdienās 5 eiro.

Identiska situācija būtu, ja uzņēmējs Brīvības ielā uzstādītu barjeras un pieprasītu samaksu no ikviena, kurš vēlas pārvietoties pa ielu.

Kāpēc Rīgas dome pieļauj šādu pašdarbību? Kad tas beigsies?

Skaties jau šovakar raidījumā Bez Tabu plkst. 19.35 kanālā TV3!

12 komentāri

TOP komentāri

 • Artūrs Špaks
  +9

  Artūrs Špaks

  Vēlreiz pārlasīju N. Ušakova 14. aprīļa ierakstu portālā facebook, tur rakstīts: "Lielā maksas autostāvvieta pie jūras no maija sākuma tiks atgriezta Rīgas domes apsaimniekošanā. Un tas nozīmē, ka autostāvvieta jau šovasar kļūs par bezmaksas."
  Ir 18.05. un stāvvietu joprojām apsaimnieko privātais uzņēmējs. N. Ušakovs "neatbild par saviem vārdiem"? Varbūt 18. mēneša dienu N. Ušakovs neuzskata par "maija sākumu"?
  Par apzinātu nepatiesas informācijas izplatīšanu - ja Rīgas Domes sabiedrisko attiecību darboņi painteresētos, tad uzzinātu, ka pašvaldības viedoklis ir uzklausīts un sižetā tiks atspoguļots.

  18.05.2016 14:13

 • Marta
  +7

  Marta

  Tātad nākamnedēļ ar bērnu dodoties uz Vakarbuļļu pludmali nebūs pēkšņi jāķer pēc maka, meklējot liekus 3 eur? Un varēšu ērti atstāt automašīnu pludmales stāvvietā, lai nav ar bērnu un mantām jāmēro nezin cik garš ceļš lavierējot starp ceļmalā atstātām un garām braucošām mašīnām?

  18.05.2016 13:07

 • Sančo
  +6

  Sančo

  Tas mani kaut kā nepārsteidz...

  18.05.2016 14:30

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas