Ušakovs EP priekšsēdētājam pasūdzējies par vārda brīvības trūkumu Latvijā

1 komentārs

Rīgas mērs Nils Ušakovs, būdams Briselē, Eiroparlamenta priekšsēdētājam Martinam Šulcam pasūdzējies par vārda brīvības apspiešanu Latvijā. Par to liecinot tiesībsargu vēršanās pret cilvēku, kas aicinājis Latviju pievienot Krievijai. Aizstāvot viņu, Ušakovs arī aicinājis sociālo tīklu lietotājus savu profila fotogrāfiju aizstāt ar frāzi “Es esmu Koptelovs un Barteckis.”

Maksims Koptelovs ir prokrievisks aktīvists, kurš internetā aicināja Latviju pievienot Krievijai. Kaut vēlāk viņš apgalvoja, ka jokojis, par to dabūja pusgadu cietumā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Savukārt Vladimira Lindermana partijas biedrs Deniss Barteckis internetā aicināja Latviju pievienot ASV. Tādējādi viņš gribēja parādīt, ka pret Koptelovu Latvijas likumsargi vērsušies nesamērīgi bargi, bet beigās dabūja tādu pašu kriminālprocesu.

No Ušakova ierakstiem Facebook noprotams, ka viņš šos kriminālprocesus uzskata par vārda brīvības apspiešanu, tādēļ sūdzējies Šulcam.

Pēdējā nedēļā Ušakovs daudz kritizēts par to, ka publicējis Latvijas okupācijas faktu izsmejošu karikatūru. Vakar viņa dzīvesbiedre Iveta Strautiņa-Ušakova aicināja soctīklotājus aizstāt sava profila foto ar uzrakstu ”es esmu Ušakovs”, tādējādi aizstāvot vīru.

Video

1 komentārs

TOP komentāri

  • anna panna
    0

    anna panna

    Ko tu glupam padarīsi.

    28.04.2016 17:19

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas