Ušakova padomnieks atsakās izmaksāt 4 miljonu atlīdzību par Rīgas pils ugunsgrēku

5 komentāri

Rīgas pils apdrošinātājs Baltijas Apdrošināšanas nams, kas pieder Rīgas domes priekšsēdētāja Nila Ušakova padomniekam Ērikam Teilānam, atsakās izmaksāt apdrošināšanu četru miljonu eiro apmērā. Turklāt tagad apdrošinātājs sola šo jautājumu risināt tiesā, noskaidrojušas TV3 Ziņas.

Baltijas Apdrošināšanas nams bija noslēdzis Rīgas pils apdrošināšanas līgumus, kas bija spēkā arī pils ugunsgrēka laikā, apstiprina Valsts nekustamo īpašumu pārstāvji.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Polises ietvaros Rīgas pils bija apdrošināta pret uguns, ūdens, plūdu, vētras, trešo personu prettiesiskās darbības un zādzību risku. Taču apdrošinātājs vēl aizvien nav izmaksājis valstij ne centa.

Līdz šim Rīgas pilī ir pabeigti visi darbi, kas tieši saistīti ar 2013. gada 20. jūnija ugunsgrēka radīto postījumu novēršanu. Zināms, ka Rīgas pilī, visticamāk, remontdarbus izdosies pabeigt nākamā gada novembrī.

Plašāk par šo tematu – TV3 Ziņās šovakar!

5 komentāri

TOP komentāri

 • nilalogika
  0

  nilalogika

  Lai novērstu jebkādas spekulācijas par ētikas normas pārkāpumiem BAN un Teilāna kungs ir gatavs atmaksāt iemaksāto apdrošināšanas prēmiju, kas uzreiz atbrīvo no jebkāda veida atbildības un saistībām...

  12.02.2015 22:52

 • E....s
  0

  E....s

  Teilāns tā tusē pa Monako ar savu Ferrari, ka pat Arābijas šeihiem ar ģimenēm mute paliek vaļā.

  11.02.2015 23:01

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas