Urmass Kanāls noskaidro, kāpēc no partijas biedriem aizgāja Artuss Kaimiņš

2 komentāri

Igauņu spiegs Urmass Kanāls ielavījās Latvijas reģionu apvienības kuluāros un noskaidroja, ka ir trīs būtiski iemesli, kādēļ no frakcijas dabūja aiziet Artuss Kaimiņš.

Pirmais – viņš filmējis partijas biedrus, otrais – atradis jaunus finanšu investorus, trešais – ieteicis Reģionu apvienības vēlētājiem klausīties Suņu būdu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Urmass Kanāls atmaskoja arī veiksmīgākos Saeimas lobistus. Iztirpināja deputātu Ingmāru Līdaku par to, kas viņam ieteicis iestāties pret enerģijas dzērienu prasību stiprināšanu.

Urmasam arī izdevās nofilmēt brīdi, kad Krievu hitu radio saimnieks Ričards Zakss apspriež ar deputātu Dzintaru Zaķi, kā deputāti balsos par Raimonda Vējoņa atpakaļ atsviestajiem grozījumiem Elektronisko plašsaziņas līdzekļu likumā.

2 komentāri

TOP komentāri

 • shto
  0

  shto

  Ļoti slikta skaņa, lūdzu lietotjiet labākus mikrofonus.

  18.12.2015 11:52

 • subjektīvi?
  0

  subjektīvi?

  raidījums izskatās "pakonsultēts" iz venstspils partijas vadības

  18.12.2015 11:04

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas