Ukrainiete pēc 20 gadiem Latvijā cenšas atrast savu mazmeitu

0 komentāri

Sociālajā tīklā Facebook ievietots ieraksts ar fotogrāfiju, kas vēsta, ka sieviete no Ukrainas lūdz cilvēku palīdzību, lai atrastu savu aptuveni 25 vai 24 gadus veco mazmeitu.

”Tiek meklētas attēlā redzamās sievietes. Šo bildi man iedeva Siguldas baznīca ar lūgumu caur sociālajiem tīkliem palīdzēt atrast cilvēku. Bilde ir aptuveni 20 gadus veca, un tiek meklēta vairāk gan tā mazā meitenīte (iespējams, vārds ir Dace, iespējamais dzimšanas datums 12.03., gads varētu būt 1990. vai 1991.), saprotu, ka nav reāli atrast meitenīti pēc 20 gadiem, bet ir cerība, ka kāds var atpazīt attēlā redzamo meitenes māti. Vienīgais, ko man pastāstīja, ir tas, ka viņas meklē ome no Ukrainas, viņa bija visu Siguldu apskraidījusi ar šo bildi, bet nekā,” vēsta ieraksts sociālajā tīklā Facebook.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk
FOTO: Facebook

FOTO: Facebook

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas