Ugunsgrēkā Rīgas cirka kupols nav cietis; notiek kārtējā izturības pārbaude

1 komentārs

Nesen notikušais ugunsgrēks nav nodarījis postījumus Rīgas cirka kultūrvēsturiskajām detaļām – arēnai, kupolam vai parādes kāpnēm. Taču patlaban notiek kārtējā pārbaude cirka kupolam.

Pārbaudē tiks noteikts, cik kupols ir izturīgs un kādu slodzi tas var panest.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Foto no slogošanas:

Jau ziņojām, ka Rīgas cirks sarēķinājis aptuvenus ugunsgrēka nodarītos zaudējumus, tos lēšot līdz 35 tūkst. eiro, informē Rīgas cirka direktore Lolita Lipinska. Viņa norādīja, ka atjaunošanas izdevumi gan tiek plānoti līdz desmit reizēm lielāki. “Nevar remontēt vienu stūri, nerenovējot visu pārējo stāvu,” skaidroja Lipinska.

1 komentārs

TOP komentāri

  • māris
    +1

    māris

    Pārbaudītājiem būs jāatbild ar savu licenzi, ja cirka kupols sabruks. Tas notit var jebkurā brīdī. Nelaime nenāk viena!

    04.04.2015 22:07

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas