Ugālē atrasta pamesta māja, kurā divus gadus vairojušies suņi! Aicina palīdzēt ķepaiņiem

27 komentāri
Ugālē atrasta pamesta māja, kurā divus gadus vairojušies suņi! Aicina palīdzēt ķepaiņiem
FOTO: Facebook/ Zanda Bērziņa Radziņ

”Mīļie draugi un sekotāji, neprasu sev, bet biedrības Ar sirdi delnā astaiņiem, kuru pulks papildinājies ar 10 kucēniem un divām viņu mammām, kuras nesterilizētas gadiem laida mazuļus pasaulē pamestā mājā Pāventā – pilsētā ar rītdienu Ventspilī,” vēsta ieraksts sociālajā tīklā Facebook.

”Beidzot pamesto ēku jauca nost un dzīvniekus savāca, lai likvidētu. Es neizplūdīšu komentāros, kāpēc attiecīgās pašvaldības dāsni finansētā patversme neuzņēmās nekādas rūpes, bet Ventspils meitenes palīgā sauca Andru, zinot, ka viņa neatteiks”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Foto

Andrai Ugāle šobrīd ir ļoti nepieciešams:

 • Laba suņu būda, materiāli un vīriešu rokas, kas palīdzētu uztaisīt vēl vienu novietni.
 • Laba pārtika kucēniem un mammām  (lūdzu, nevediet DOGO , Vau – Vau un krāsaino barību)
 • Ja iespēja ziedot vakcīnām un ārsta vizītei

Biedrība Ar sirdi delnā
Reģ. Nr.: 40008230734
Banka: AS Swedbank
Konts: LV56HABA0551040032558
Mērķis : Pārventas kucēniem

”Andra ir cilvēks, kas veic ļoti rūpīgu jauno saimnieku atlasi, visi suņi un kaķi no viņas mājām jaunā dzīvē dodas veseli, vakcinēti, ja ļauj vecums, kastrēti un suņi, protams, čipoti.  Ir iespēja pieteikties par mazo kucēnu potenciālajiem saimniekiem un palīdzēt Andrai izauklēt. Kolektīviem, kuri grib izdarīt kādu sirds darbu, iesaku piezvanīt Andrai un aizbraukt uz skaistu vietu Kurzemes mežos, lai palīdzētu ar kādu fizisku darbu.
Andras tālrunis – 29356454. Andra Tomase.”

27 komentāri

TOP komentāri

 • Daina Grāmatvede
  +8

  Daina Grāmatvede

  Kur skatījās pašvaldība? Tas nozīmē, ka kādi darbinieki nav veikuši savus pienākumus. Vislabākais sods (un bieds citiem) - likt atmaksāt saņemto algu atpakaļ par 12 mēnešiem.

  31.03.2016 10:59

 • SANDRA
  +5

  SANDRA

  ANITA IR CIETSIRDĪGS CILVĒKS ! ŽĒL MAZOS ĶEPAIŅUS VIŅI TAK NAV VAINĪGI . VAINĪGI IR CILVĒKI . VAJAG NOTEIKTI PALĪDZĒT . KAPĒC PATVERSME NEŅEM PRETĪ . VISPĀR RUNĀJOT VAJADZĒTU PACELT JAUTĀJUMU PAR TO , KA LIELVEIKALI , KĀ MAKSIMA , ELVI , MEGO , SUPER NETO KURI MET MISKASTĒ PRODUKTUS NORAKSTITOS VARĒTU TAK ADOT DZĪVNIEKU PATVERSMĒM !!!! KAPEC NEVIENS NECEĻ ŠO JAUTĀJUMU .

  31.03.2016 12:31

 • blusa
  +4

  blusa

  Vāc ziedojumus tak nevis no tevis, bet gan cilvēkiem, kam ir sirds krūtī. Tici man, viņu ir pietiekoši ;) Negribi - neziedo.
  Baigā varonība tagad uzd* tiem, kas palīdz un glābj. Iemidzināšana (cik maigi skan) starp citu mūsu valstī ir atļauta tikai noteiktos gadījumos, nevis ir panaceja visiem līdzekļu taupītājiem. Ir tomēr cilvēki, kas redz vairāk par naudu.

  31.03.2016 14:31

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?
Palīdzi savai ādai elpot! Četri likumi pareizai ādas attīrīšanai

Palīdzi savai ādai elpot! Četri likumi pareizai ādas attīrīšanai

Katru dienu mūsu āda ir pakļauta vides kaitīgajai ietekmei – gaisa un ūdens piesārņojumam, kā arī ultravioletajam starojumam. Pareiza un pilnvērtīga sejas attīrīšana ir pirmā palīdzība nogurušai ādai un svarīgs solis ādas veselības un jauneklīga izskata saglabāšanas virzienā.

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas