Tuvojoties vēlēšanām, psihoterapeits Rudzītis analizē partiju reklāmu piedāvājumu

0 komentāri

Aināra Šlesera un Ivara Godmaņa reklāmā izmantots smalks humors, savukārt Inguna Sudraba, pietuvojoties ”lauku tantes” tēlam, vēlas solidarizēties ar kādu noteiktu Latvijas daļu, šādu viedokli pauda psihoterapeits Viesturs Rudzītis.

LNT Ziņu raidījums “TOP 10” jau analizēja šā gada politisko partiju televīzijas reklāmu piedāvājumu. Jāsaka, ka šīs vēlēšanu sezonas reklāmas uz iepriekšējos gados piedzīvotā solījumu “tingeltangeļa” fona izskatās vientuļi un pamesti. Plašāku šī temata analīzi varat skatīt šeit!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Savukārt, portāls SKATIES piedāvā Tev uzzināt, ko par dažādu partiju reklāmām domā psihoterapeits Viesturs Rudzītis!

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas