Tūroperators Impro sagādā nepatīkamu pārsteigumu Kiprā

0 komentāri

TV3 raidījuma Bez Tabu skatītāja Laine ar vīru ir aktīvi ceļotāji. Līdz šim izmantojuši vairāku tūrisma firmu pakalpojumus. Ar tūroperatoru Impro, dodoties uz Kipru, nonākuši vēl nepiedzīvotā situācijā.

Ceļojuma aprakstā, tāpat kā citu tūrisma firmu piedāvājumos, ir minēts, ka dzeramnauda netiek iekļauta ceļa zīmes cenā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Pārsteidzis tas, ka grupas vadītājs jau lidostā, uzreiz pēc iekāpšanas autobusā, iekasējis no katra pasažiera dzeramnaudu, kas domāta šoferim, vietējam gidam un viesnīcas personālam.

”Bijām tikko ieradušies svešā valstī. Nebijām vēl iekārtojušies viesnīcā, ne devušies kādā ekskursijā, kad netika lūgts sagatavot dzeramnaudu par pakalpojumiem, kas vēl tikai sekos. Mēs neesam skopi un vienmēr atstājam dzeramnaudu,” stāsta Laine.

Latvijas Tūrisma aģentu un operatoru asociācijā skaidro, ka daudzās pasaules valstīs izpratne par dzeramnaudu ir citādāka nekā Latvijā.

Zināms, ka pastāv virkne pakalpojumu, kur dzeramnauda ir pati par sevi saprotama. Diemžēl skaidrojumu no tūrisma firmas Impro tā arī neizdevās iegūt, jo uzņēmuma vadītājs norāda, ka tā ir sen pieņemta prakse un šajā gadījumā pasažieri meklē kašķi.

Vairāk skaties pievienotajā video!

 

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas