Turcijas pilsonis Rīgas kanālā izglābj slīkstošu bērnu no Kazahstānas

0 komentāri
Turcijas pilsonis Rīgas kanālā izglābj slīkstošu bērnu no Kazahstānas
FOTO: LETA

Sestdien, 28. maijā, Operatīvās vadības un drošības uzraudzības pārvaldes darbinieki pamanījuši, ka pilsētas kanālā atrodas kāds vīrietis.

Pieejot tuvāk pie ūdenstilpnes, pamanīts, ka vīrietis no pilsētas kanāla nes ārā mazu bērnu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Veicot pārrunas, noskaidrots, ka vīrietis atradies netālu no ūdenstilpnes un pamanījis, ka kāds mazgadīgs bērns rotaļājoties gar kanāla krastu, iekritis ūdenī un paša spēkiem nav varējis tikt no tā ārā. Vīrietis ielēcis ūdenī un iznesis slīkstošo bērnu.

Uzreiz pēc tam izsaukti mediķi, kuri uz vietas snieguši medicīnisko palīdzību. Notikuma vietā sastapta arī bērna māte, kura paskaidroja, ka aizgājusi uz veikalu un bērnu atstājusi ar vecvecākiem.

Noskaidrots, ka cietušais zēns un viņa vecāki ir no Kazahstānas.

Policija atgādina, ka, iestājoties siltajam laikam, aizvien vairāk iedzīvotāji pulcējas ūdenstilpņu tuvumā, tomēr bieži vien tiek pieļautas situācijas, ka mazi bērni vieni paši ir atstāti pie ūdenstilpnēm.

Tas savukārt rada bīstamas situācijas, kad visu var izšķirt sekundes un ir nepieciešama palīdzība, taču to nevar laikus nodrošināt. Tāpēc aicinām nebūt pārgalvīgiem, rūpīgi izvēlēties peldvietu un ūdenstilpņu tuvumā pievērst pastiprinātu uzmanību mazo rakaru darbībām.

Policija pateicas drošsirdīgajam Turcijas pilsonim, kurš neapmulsa un nekavējoties rīkojās, ielecot ūdenī un izglābjot slīkstošo sešus gadus veco zēnu.

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas