Tukumā bezvēsts pazudusi sirmgalve; tuvinieki izmisīgi lūdz apkārtējo palīdzību

1 komentārs

Pagājušo svētdien no veco ļaužu pansionāta Raudas ciematā Tukuma pievārtē izgājusi 80 gadus vecā Elga Plikšķe. Sieviete devusies nezināmā virzienā. Pagājušas jau četras dienas, bet viņa par sevi nav devusi nekādu vēsti.

80 gadus vecās Elgas Plikšķes tuvinieki pēdējās četras dienas Raudas ciemata apkārtnē kopā ar policistiem un zemessargiem līdz spēka izsīkumam pārmeklējuši katru zemes pleķīti. Netālu no pansionāta atrasta viena no kundzes kurpēm, bet viņa pati ir kā izgaisusi. Tuvinieki ir izmisumā un vairs nezina, kur meklēt. Radiem ir aizdomas, ka notikušais ir bēgšana no pansionāta.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

To, ka Elgas kundze pazudusi uzreiz pēc dievkalpojuma, apstiprina arī pansionāta iemītnieki. Vecīši norāda, ka sieviete pēdējā laikā bijusi nomākta pēc drauga aiziešanas viņsaulē.

Neņemot vērā cienījamo vecumu, Elgas kundze spējusi saglabāt veselo saprātu, un tuviniekiem atliek vien cerēt, ka sirmā kundze ir drošās rokās.

Ja jūsu rīcībā ir jebkāda informācija, kas var palīdzēt atrast bezvēsts pazudušo Elgu Plikšķi, ziņojiet Dzintrai pa tālr.: 28691863, Degpunktā komandai pa karsto tālruni 22000112 vai arī policistiem pa tālruni 110.

1 komentārs

TOP komentāri

  • Elīna
    0

    Elīna

    ļoti ceru, ka tantiņa atradīsies sveika un vesela! Nabaga cilvēciņš,- vecumdienās jāklīst kaut kur pa mežiem un būdiņām.

    03.09.2015 12:02

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas