Tuk, tuk, vai sirdsapziņa mājās? Pateicoties Bez Tabu, cilvēkam saremontē tālruni!

1 komentārs

Ja uzņemies saistības, tās jāpilda – stūrakmens līgumā nostiprinātām attiecībām. Ideālā gadījumā tas darbojas, puses ievēro nosacījumus, tomēr realitātē nereti tikai raidījums Bez Tabu spēj atgādināt komersantam par cieņu pret klientu.

Pagājušā gada nogalē TV3 raidījuma Bez Tabu redakcijā vērsās Jānis, kurš pērnajā vasarā vēlējās īstenot savas tiesības – cerēja, ka garantijas remontā salabos mobilo tālruni Evelatus, kas, iegādāts no oficiālā dīlera, kalpoja vien dažus mēnešus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Veikalā ierīci pieņēma labošanai, pēcāk nosūtīja uz (LMT) servisu TSC, kas, tā kā nelabo šā zīmola ierīces, tālāk nosūtīja uz servisu MTTC. Šajā servisā to salabo bezmaksas garantijas remonta ietvaros. Tomēr pēcāk LMT, testējot cita servisa veikumu, remontu izbrāķē un nosūta atpakaļ MTTC. Un šeit nu atsaka atkārtotu garantijas remontu, jo mobilā tālruņa korpusā konstatēts caurums. Ierīce ”atsviesta” atpakaļ klientam. Sak, vari cerēt vien uz maksas remontu.

Foto

Foto: Roberts Blass

Foto: Roberts Blass

Lieki piebilst, ka Jānis gaidīja remonta veikumu vairākus mēnešus, bet kompetento iestāžu padarītais – bojāts korpuss. Kā defekts, kura dēļ atteikts bezmaksas remonts, radies? To gan neviens no servisiem neņemas skaidrot. Visi kā viens mazgā rokas nevainībā.

Video

Šķetinot mobilā tālruņa ”ceļu” no iestādes uz iestādi, vienā no iesaistītajiem servisiem – MTTC – norādīja, ka defekts, visdrīzāk, radies transportēšanas laikā. Lai gan nebija pārliecināts par vainu, uzņēmuma valdes loceklis Viesturs Jauntēvs tomēr apņēmās organizēt bezmaksas remontu, lai ”miers mājās.”

Var vien minēt, cik ilgs taisnības ceļš klientam vēl būtu veicams, ja raidījums Bez Tabu nepieklauvētu pie sirdsapziņas durvīm, kas cilvēkam, kurš maksā simtiem eiro par preci vai pakalpojumu, tā arī nereti paliek neuzlauztas. Par laimi, Bez Tabu pienākums ir palīdzēt! Tas arī izdarīts – mobilais tālrunis salabots! Kā solīts.

 Foto

1 komentārs

TOP komentāri

  • Gita
    0

    Gita

    Paldies, ka tāds bez Tabu ir!

    19.01.2016 21:11

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas