Trešajā adventē iepriecini sevi ar īpašu cūkas stilbu recepti Armanda Simsona gaumē!

0 komentāri

Raidījuma Superbingo vadītājs,  hokeja kluba Dinamo tehniskais direktors Armands Simsons dalās ar savu Ziemassvētku īpašo recepti! Šoreiz galdā tiek celtas divu cūku stilbu kājas.

Recepte:

Marināde – medus, garšvielas un sinepes.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Garšvielu marinādē, un Valmiermuižas ziemas alus šķidrumā izvārīt divas cūku stilbu kājas, kurās pirms vārīšanas jāsadursta nelieli caurumiņi, kuros, savukārt, tiek ievietoti ķiploku gabaliņi.

Cūkas stilbi un kartupeļi tiek ievietoti cepeškrāsnī. Cepšanas laikā stilbiņi tiek vairākas reizes aplaistīti ar sagatavoto marinādi.

Lai labi garšo!

Foto:

Video:

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas