Trauksmes signāls no Valmieras tehnikuma

42 komentāri
Trauksmes signāls no Valmieras tehnikuma
Foto: Bez Tabu skatītāja

Raidījums Bez Tabu ikdienā saņem neskaitāmas skatītāju vēstules gan elektroniski, gan pa pastu. Šoreiz kāda skatītāja no Valmieras iesūtījusi satraukuma pilnu vēstuli par Valmieras tehnikumu.

Rakstam Jums ar cerību, ka palīdzēsit atrisināt radušos situāciju, jo jūtamies apdraudētas! Nesen, 2015.gada 13.novembrī, tika atklāta mūsu jaunuzceltā skola, bet šajā jaunceltnē problēmas radās jau otrajā nedēļā. Celtnieki, lai nodotu skolu, vietā, kur tecēja “truba” piesēja maisu, kurš pēc divām nedēļām pārplūda, samirka griesti un iebruka plāksnes – iekaramie griesti. Tāpat dienesta viesnīcā 4. stāva jaunajā korpusā izkrita plāksnes tieši šī paša iemesla pēc.

Meitene apgalvo, ka 11. janvārī sāka skanēt trauksmes signāls ar paziņojumu, ka jāpamet ēka! Vairāk nekā puse cilvēku nemaz nepameta dienesta viesnīcu! Meitenes devušās uz administrāciju, kur vēlējās izsaukt palīdzību un zvanīt uz 112, bet komendante teikusi, lai to nedara. Skolēni signalizācijas laikā droši pārvietojās gan iekšā, gan ārā, neviens no atbildīgajām personām nedeva norādījumus, kā rīkoties tālāk un vai drīkst atgriezties ēkā. Tika izsaukta apsardze, kura centās izslēgt signalizāciju, bet, kā to izdevās atslēgt, tā atkal ieslēdzās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Ejot garām administrācijai, prasot istabiņas atslēgu, dzirdējām, ka joprojām ik pa brīdim skan signalizācija, bet tai ir atslēgta skaņa. Tāpat arī skolā daudzām sienām ir pamanāmas plaisas.

Cik droši savā mācību iestādē var justies Valmieras tehnikuma audzēkņi, skaties jau šovakar, 28. janvārī, plkst. 19.35 kanālā TV3!

Foto

42 komentāri

TOP komentāri

 • zinātāja
  +9

  zinātāja

  Diemżēl valsts likumdośana ir vainīga. Šīs ēkas būvniecību iepirkumā vinnēja Merks. Nav noslēpums ka Merkam savu celtnieku nemaz nav un tas ir viens no tiem uzņēmumiem, kas paņem savu naudu un reāli darbus veic lētie mazie mikrouzņēmumi. Kamēr valsts likumdośana par prioritāti liks nevis zemāko cenu, bet kvalitāti un neļaus iepirkumos piedalīties uzņēmumiem kam nav vismaz 70 % sava darbaspèka, neko vairāk par śādu kvalitāti nedabūsim.... diemžēl valdība ļoti labi to saprot... bet ir tādi Merki u.c kas ar labu naudu lobē savas intereses...

  28.01.2016 22:23

 • ?!
  +7

  ?!

  Skolēni, jums pašiem kauns nav? Šitā pazemot skolu, kurā paši mācaties? Ja kaut kas nepatīk, tad nemācaties tajā skolā!!! Nevajag apvainot skolas darbiniekus, ja paši esat cūkas. Kas Jūs gribat lai aiz Jums katru sūdu vāc apkopēja?

  28.01.2016 21:31

 • Kola
  +6

  Kola

  Ko tā stulbā ieva dir baigā maxsimas speciālists

  28.01.2016 23:05

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas