Traģiskā kravas automašīnu avārijā dzīvību zaudējis vīrietis

0 komentāri

Uz jaunās Maskavas šosejas pie pagrieziena uz Ogesgalu, šorīt ap pulksten septiņiem, divu kravas automašīnu sadursmē gāja bojā viens no šoferiem. Otrs guvis smagus ievainojumus.

Pilnībā bloķēta satiksme, uz šosejas vairāku desmitu metru rādiusā mētājas stikla lauskas, metāla un plastmasas atlūzas. Divām sadragātām kravas automašīnām pa vidu stāv vēl viena – pilnībā neskarta. Tās šoferis Jurijs ir satriekts. Viss bijis tumšs, bet te pēkšņi tāds kā gaismas uzplaiksnījums.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

”Es braucu aiz viņa tumsā un principā nekas nebija redzams. Pacēlās putekļi, sadursme, palidoja man garām un neaizķēra,” stāsta Jurijs.

Atšķirībā no teju visām iepriekšējām smagajām janvārī notikušajām avārijām, šoreiz ceļš neesot bijis pārāk slidens. Varbūt sliktas kvalitātes riepas, varbūt ātrums par lielu, bet iespējams viens no šoferiem vienkārši iesnaudies, atsities pret apmali un ielidojis pretējā joslā.

Vairāk skaties pievienotajā video!

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas