Traģēdija nemāca! Mazi bērni un jaunieši turpina meklēt piedzīvojumus Rīgas ”stroikās”

0 komentāri

Vakar, 13. aprīlī, Centra pārvaldes policijas darbinieki devās uz izsaukumu Bruņinieku ielā, kur garāmgājēji bija ievērojuši, ka uz pamestas ēkas jumta atrodas vairāki bērni.

Policijas darbinieki apsekoja pamesto piecus stāvus augsto ēku, kurā varēja brīvi iekļūt. Vairākās vietās no jumta un būves sienām bija atdalījušies būves elementi, viss liecināja par to, ka uzturēšanās ēkā ir nepārprotami bīstama.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Ēkā sastapti trīs jaunieši, kuri nekavējoties izvesti no ēkas ārā. Jaunieši policistiem pastāstīja, ka ēkā ienākuši vēl arī trīs mazāki bērni.

Turpinot apsekot ēku, uzmeklēti trīs mazgadīgi bērni, kuri bija noslēpušies vienā no telpām. Arī mazākie bērni nekavējoties nogādāti drošā vietā.

No piedzīvojumu meklētājiem noskaidrots, ka viņi par ēku uzzinājuši sociālajos tīklos un nolēmuši paši to apskatīt. Savukārt mazākie bērni, pamanot, ka jaunieši dodas ēkā, sekojuši lielajiem.

Par notikušo informēti bērnu vecāki, kuri ieradās notikuma vietā. Veiktas preventīva rakstura pārrunas par bīstamību un atbildību, iekļūstot un atrodoties neapdzīvotās, pamestās ēkās un būvēs.

Foto

Video

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas