Topošā TV raidījuma vadītāja kliedē mītus par telemārketingu

1 komentārs

2. Mīts nr.2. Tas ir vienmuļi un garlaicīgi.

2/6

Mīts nr.1: Telemārketingā nevar labi nopelnīt

FOTO: LETA

FOTO: LETA

Lāsmai svarīga ir ne tikai pieredze un izaugsme, bet arī iespēja nopelnīt. Un telemārketingā nopelnīt var ļoti labi! Turklāt šajā darbā nav nepieciešama pieredze. Visnepieciešamākais ir neatlaidība un mērķtiecība. Šajā darbā ir noteikta alga par nostrādātajām stundām, bet kā jau pārdošanā – visas piemaksas ir atkarīgas no pārdotā apjoma, turklāt tām nav nekādu ”griestu”. Līdz ar to, darbinieku alga ir atkarīga tikai no katra paša spējām. Lāsma atklāj nelielu noslēpumu: ”Parasti katra mēneša sākumā izvirzu sev mērķi, cik vēlos šomēnes nopelnīt, un tas tiešām strādā!” Pagājušajā mēnesī pat sanācis nedaudz vairāk kā cerēts, meitene par to sevi apbalvojusi ar jaunu mobilo telefonu!

2. Mīts nr.2. Tas ir vienmuļi un garlaicīgi.

2/6
1 komentārs

TOP komentāri

  • Reklāmists
    +1

    Reklāmists

    Labs mārketings no MTG puses ;)

    02.09.2015 11:18

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas