Tikai pēc raidījuma Bez Tabu iejaukšanās Miera ielas nama iedzīvotājiem vairs nav jāslīgst savos mēslos

1 komentārs

Miera ielas 29. nama iedzīvotāji bija nokļuvuši neapskaužamā situācijā – viņu māju, iespējams, kaimiņa būvdarbu dēļ bija appludinājusi pašu kanalizācija. Iedzīvotāji vērsās gan pašvaldības policijā, gan Valsts policijā un pilsētas būvvaldē, taču situācija atrisinājusies vien pēc raidījuma Bez Tabu iejaukšanās. 

Pirms nedēļas raidījums Bez Tabu viesojās Miera ielas 29 namā, kur piecstāvu ēkas iedzīvotāji jau ilgāk nekā mēnesi gluži vai slīka paši savā kanalizācijā. Toreiz Bez Tabu komanda redzēja, – piecstāvu mājas kanalizācija plūda nama pagrabā. To ik pārdienas brauca izsūknēt asenizators.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Kā nama iedzīvotāji paši stāstīja, tad bez kanalizācijas bija palikuši kaimiņa – Miera ielas 31 projekta Miera pērle – attīstītāja dēļ. Kaimiņš vēlējās blakus īpašumā uzsākt ēkas celtniecību. Nesaskaņu dēļ Miera ielas 31 īpašnieks nolēma ap savu īpašumu apjozt žogu un, iedzīvotāju vārdiem runājot, tika speciāli sabojāta blakus mājas kanalizācijas sistēma.

Kā pirms nedēļas raidījumam Bez Tabu apliecināja būvvaldes vadītājs, tad žogs uzcelts nelikumīgi, un tas jānojauc nekavējoties. Tāpat arī kaimiņu mājas atstāšana bez kanalizācijas ir likuma pārkāpums, tāpēc tā ir jāatjauno.

Foto

Līdz šim tas Miera ielas 29 nama iedzīvotājiem nebija izdevies, lai arī viņi bija meklējuši palīdzību visās iespējamajās instancēs – pašvaldības policijā, Valsts policijā, pilsētas būvvaldē. Pēc Bez Tabu ciemošanās saņemtas labas ziņas no Miera ielas. Žogs ir novākts, un kanalizācija atjaunota.

Iedzīvotāji teic milzīgu paldies raidījumam un visiem iesaistītajiem par atbalstu 52 dienu ilgajā periodā bez kanalizācijas.

Video!

1 komentārs

TOP komentāri

  • Linda
    0

    Linda

    Kārtējo reizi pierādās, bez Bez tabu nekas nenotiek

    22.01.2016 08:38

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas