Tiesu izpildītājs un viņa ”banda” pārsteidz daudzdzīvokļu nama iemītniekus Rīgā

0 komentāri

Kāda daudzdzīvokļu nama iedzīvotāji nonākuši neapskaužamos apstākļos, saskaroties ar tiesu izpildītāju uzdarbošanos viņu mājvietā. 

Uzvaras bulvāra 3a iedzīvotāji, lielākoties ir īrnieki. Daži no viņiem, īres līgumus slēguši vēl padomju laikā, bet citi salīdzinoši neilgi. Piemēram, Sandra ar ģimeni, trešā stāva dzīvokli īrē jau astoņus gadus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Iedzīvotāji stāsta, ka namu apsēduši tiesu izpildītāji, kas ”šiverē” pa vairākiem nama dzīvokļiem. Sandra stāsta, ka ceturtdienas, 3. decembra, vakarā namā ieradušies vairāki vīrieši un sākuši aprakstīt visu iedzīvi, pēc tam to sakrāvuši baltos cukura maisos un grasījušies vest prom.

Brīdi vēlāk, viņai izdevies iepazīties arī ar šī neprāta iniciatoru – zvērinātu tiesu izpildītāju!

Satraucošā situācija ceturtdienas vakarā atrisinājusies tikai pēc garām pārrunām, kad tiesu izpildītājs piekritis aprakstītās mantas vismaz nevest uz maksas noliktavu par ko nāktos maksāt 500 eiro, bet gan uz, nu jau bijušo īrnieku norādīto vietu.

Sandras iedzīve nogādāta Bauskā pie mātes, kādam citam nama iedzīvotājam tās aizvestas pie radiniekiem, bet piemēram ceturtā stāva iemītnieks, savas vērtības sanesis šķūnītī, turpat bijušās dzīvesvietas pagalmā.

Vairāk par notikušo skaties Degpunktā sagatavotajā sižetā!

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas