Tiesu izpildītājs un viņa ”banda” pārsteidz daudzdzīvokļu nama iemītniekus Rīgā

0 komentāri

Kāda daudzdzīvokļu nama iedzīvotāji nonākuši neapskaužamos apstākļos, saskaroties ar tiesu izpildītāju uzdarbošanos viņu mājvietā. 

Uzvaras bulvāra 3a iedzīvotāji, lielākoties ir īrnieki. Daži no viņiem, īres līgumus slēguši vēl padomju laikā, bet citi salīdzinoši neilgi. Piemēram, Sandra ar ģimeni, trešā stāva dzīvokli īrē jau astoņus gadus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Iedzīvotāji stāsta, ka namu apsēduši tiesu izpildītāji, kas ”šiverē” pa vairākiem nama dzīvokļiem. Sandra stāsta, ka ceturtdienas, 3. decembra, vakarā namā ieradušies vairāki vīrieši un sākuši aprakstīt visu iedzīvi, pēc tam to sakrāvuši baltos cukura maisos un grasījušies vest prom.

Brīdi vēlāk, viņai izdevies iepazīties arī ar šī neprāta iniciatoru – zvērinātu tiesu izpildītāju!

Satraucošā situācija ceturtdienas vakarā atrisinājusies tikai pēc garām pārrunām, kad tiesu izpildītājs piekritis aprakstītās mantas vismaz nevest uz maksas noliktavu par ko nāktos maksāt 500 eiro, bet gan uz, nu jau bijušo īrnieku norādīto vietu.

Sandras iedzīve nogādāta Bauskā pie mātes, kādam citam nama iedzīvotājam tās aizvestas pie radiniekiem, bet piemēram ceturtā stāva iemītnieks, savas vērtības sanesis šķūnītī, turpat bijušās dzīvesvietas pagalmā.

Vairāk par notikušo skaties Degpunktā sagatavotajā sižetā!

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas