Tiesībsargs: Pierobežā ”X stundā” cilvēki varētu apģērbt kādu citu formas tērpu

0 komentāri

Valdības darbu, lai pierobežā tiktu nodrošināta Latvijas sabiedriskās televīzijas pieejamība, var nosaukt par muļļāšanos. Cilvēki, kas dzīvo citā informatīvajā telpā, ”X stundā” varētu apjukt un uzģērbt kādas citas valsts formas tērpu, tā LNT raidījumā ”900 sekundes” pauda tiesībsargs Juris Jansons.

Tiesībsarga birojs 2012. gada janvārī Nacionālajai elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomei (NEPLP) norādījis, ka vienai no prioritātēm turpmākajos gados būtu jābūt sabiedrisko mediju pieejamībai visā Latvijas teritorijā, sevišķu vērību pievēršot pierobežas reģioniem, tomēr divu gadu laikā būtiski pasākumi nav veikti, pauda J. Jansons.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk
Foto: LETA

Foto: LETA

Tiesībsargs Juris Jansons:

Kustību šajā virzienā [sabiedrisko mediju nodrošināšanai – red.] var nosaukt par muļļāšanos. Valdība spriedelē, bet rezultāta nav. Faktiski cilvēki pierobežā dzīvo citā informatīvajā telpā.

LNT Ziņu dienests jau iepriekš viesojās Latgales pierobežā, Lupandu ciemā, kur latviešu valoda faktiski neskan. Tur satiktais Lupandas ciema iedzīvotājs Aleksandrs atzina – viņu apmierina tie televīzijas kanāli, kurus pārraida Baltkrievija un Krievija. Ciemā, kur dzīvo vien daži desmiti pensionāru, viņš neizjūt vajadzību pēc valsts valodas, savukārt, jautāts par gaidāmajām vēlēšanām, vīrietis izteicās skeptiski – šajā nomaļajā vietā neviena no amatpersonām nekad nav spērusi kāju.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas