Tiesa noraida Zolitūdes traģēdijā bojāgājušā glābēja draudzenes prasību

0 komentāri

Rīgas pilsētas Latgales priekšpilsētas tiesa šodien noraidīja Zolitūdes traģēdijā bojāgājušā Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) virsleitnanta Edgara Reinfelda civilsievas Ivetas Vorzas pieteikumu par faktiskās civillaulības fakta konstatēšanu.

Pāra kopdzīvi apstiprināja gan dokumenti, gan liecinieki, tomēr, tiesa lēma  par labu Ugunsdzēsības dienesta uzskatam, ka kopdzīve nav laulība.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Maximas traģēdijā bojā gājušā glābēja Edgara Reinfelda draudzene Iveta Vorza vērsās tiesā, lai pierādītu savu kopdzīvi ar Edgaru. Tas nepieciešams, lai bez psiholoģiskās palīdzības viņa varētu saņemt arī materiālu atbalstu.

Prokurore, kas šajā lietā pārstāv Ivetu norāda, ka tiesai bija sagādāti pietiekami pierādījumi, lai kopdzīvi apstiprinātu. Arī glābēja Edgara Reinfelda darba devēji pēc nelaimes vērsās tieši pie viņa draudzenes.

Tomēr tiesa Ivetas Vorzas prasību neatbalstīja.

Pierādot kopdzīvi Ivetai Vorzai pienāktos puse no valsts kompensācijas. Tiesai neatzīstot Ivetas un Edgara kopdzīvi, visi 100 000 eiro pienākas mirušā glābēja vecmammai. Glābēja vecmamma gan esot liecinājusi par kopdzīvi un viņai nav pretenziju, ka pusi no kompensācijas saņem viņas mazdēla draudzene.

Ivetas aizstāve, tomēr, sola, ka pēc pilna sprieduma saņemšanas, izmantos iespēju un tiesas lēmumu pārsūdzēs.

Zolitūdes traģēdijā gāja bojā vairāki civillaulībā dzīvojoši cilvēki. Tagad otrs partneris tāpat kā Iveta Vorza nevar saņemt valsts atbalstu.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas