Tiesa neatjauno amatā bijušo NMPD direktoru Armandu Ploriņu

0 komentāri

Bijušo Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) direktoru Armandu Ploriņu šajā amatā neatjaunos – Rīgas apgabaltiesa šodien noraidīja viņa prasību.

Pilns nolēmums lietā būs pieejams 1. jūlijā, un to varēs pārsūdzēt kasācijas kārtībā 30 dienu laikā. Ploriņa pieteikumu jau gada sākumā bija noraidījusi Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesa, tomēr Ploriņš bija nolēmis tiesāšanos turpināt.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Ploriņš amatu zaudēja, kad Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs pērn aizliedza pildīt šos pienākumus – saistībā ar līgumu ar privātuzņēmēju par ātrās palīdzības automašīnām.

Ploriņš pēc tam tika pārcelts Operatīvās ķirurģijas centra vadītāja amatā Austrumu slimnīcā, taču  tika atstādināts arī no tā.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas