Tiesa lūdz izdot tiesāšanai deputātu Valdi Kalnozolu

0 komentāri

Tiesa lūdz Saeimas atļauju izdot tiesāšanai Zaļo un zemnieku savienības deputātu Valdi Kalnozolu.

Saeimas Mandātu, ētikas un iesniegumu komisija ir saņēmusi Rīgas rajona tiesas vēstuli ar lūgumu Saeimai piekrist Kalnozola kriminālprocesa turpmākai iztiesāšanai.

Deputāts tiek tiesāts par vieglu miesas bojājumu tīšu nodarīšanu. Par izdošanu tiesāšanai Saeima lems nākamajā nedēļā.

Ja parlaments ļaus turpināt tiesāt deputātu, kamēr vien ilgst tiesvedība, Kalnozolam būs liegts piedalīties Saeimas darbā, un premjera partija būs zaudējusi viena deputāta balsi.

Tādā gadījumā Saeimā pilnvērtīgi strādātu vairs 98 deputāti, jo tiesvedības dēļ parlamenta darbā ir liegts piedalīties Reģionu apvienības Saeimas frakcijas vadītājam Dainim Liepiņam.

Atgādināšu, ka par deputātu Kalnozols kļuva pagājušajā nedēļā. Viņa mandāts apstiprināts uz laiku, kamēr Māris Kučinskis pilda premjerministra pienākumus.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas