Tiesa izbeigusi lietvedību pret Ukraiņu kongresa vadītāju Nikolaju Pavļuku

0 komentāri

Beigta lietvedība administratīvā pārkāpuma lietā pret Latvijas Ukraiņu kongresa vadītāju Nikolaju Pavļuku. Viņš tika aizturēts pret Krievijas agresiju rīkotās protesta akcijas laikā saistībā ar nacistiskās Vācijas un bijušās PSRS simbolikas izmantošanu. Tiesa šajā nodarījumā pārkāpumu nav saskatījusi. Tikmēr joprojām tiek vērtēta TV3 operatora aizturēšanas likumība. Pret policistiem, kas to veica, visticamāk tiks sākta disciplinārlieta.

Incidents, kad policijas izolatorā nonāca Ukraiņu kongresa vadītāju Nikolaju Pavļuku un TV3 ziņu operators Sergejs Medvēdevs norisinājās pirms mēneša – 26. janvāri pret Krievijas agresiju rīkota piketa laikā pie Krievijas vēstniecības.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Viņi abi tika aizturēti par nepakļaušanos policijas prasībām. Administratīvo lietvedību pret Pavļuku policija rosināja sākt, jo viņš pasākuma laikā rokās turēja plakātu, kur vārdā Rossija burts R bija aizstāts ar publiskos pasākumos aizliegto simbolu – Sirpi un Āmuru, un nepakļāvās policijas prasībām to aizvākt. Pagājušonedēļ šo lietu skatīja tiesa, kas šodien paziņoja savu nolēmumu – Pavļuka rīcībā pārkāpumu nav bijis.

Ukraiņu kongresa vadītāja Nikolaja Pavļuka pārstāve, juriste Ieva Brante, kas pati ir aktīva protesta akciju dalībniece, vēlas panākt policijas amatpersonu atvainošanos.

Tikmēr lietā pret TV3 operatoru Sergeju Medvēdevu, kurš piketā tika aizturēts par piegružošanu nepakļaušanos policijas prasībām izmeklēšana turpinās. Tajā gan nav iesaistīta tiesa – lietas apstākļus vērtē policija. Plānots, ka šonedēļ tiks pabeigta pārbaude pret policistiem, kas veica visticamāk nepamatotu aizturēšanu un tiks lemts par disciplinārlietas ierosināšanu. Par to lēmums tiks pieņemts 3 nedēļu laikā.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas