Tiesa atceļ apsūdzību par tūrisma braucienu organizēšanu uz Krimu

0 komentāri

Rīgas tiesas apgabala prokuratūra cēlusi apsūdzību vienai personai saistībā ar tūrisma braucienu organizēšanu uz Krimu.

2014. gada 18. decembrī Eiropas Savienība (ES), reaģējot uz Krievijas īstenoto Krimas un Sevastopoles nelikumīgo aneksiju, piemēroja vairākas sankcijas, tostarp liedza dalībvalstu uzņēmējiem sniegt pakalpojumus, kuri tieši saistīti ar tūrisma darbībām Krimā un Sevastopolē.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Par spīti tam, uzņēmums SIA MKBC Tour Latvijā turpināja tirgot tūristu ceļojumus uz Krievijas okupēto Ukrainas pussalu. Drošības policija pagājušā gada vasarā uzņēmumā veica kratīšanas.

Uzņēmuma pārstāvji vēlāk taisnojās, ka neesot zinājuši par pieņemto aizliegumu.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas