Tētuki iet karā ar rotaļlietām pie sāniem

0 komentāri

Savulaik ļoti populārais Youtube kanāls “andrewfilms” laidis klajā savu jaunāko veikumu, kurā bērnu tēvi, kamēr viņu atvases spēlejas parkā, uzsāk īstu karu ar spēļu ieročiem un citiem brīnumiem, ko bērniem mūsdienās pārdod rotaļlietās.

Spēļu ierocis, zirnekļcilvēka un Halka rokas, kā arī džedaja zobens – tas ir tas, kas šajā cīņā izmantots. Neiztika arī bez pakaļdzīšanās, kur beigās iesaistījās arī policija.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas