Terorisma draudu līmenis Latvijā joprojām ir zems, informē Drošības policija

0 komentāri

Pastiprināti uzraudzīt drošības situāciju šobrīd turpina Drošības policija. Vienlaikus gan tā arī norāda, ka terorisma draudu līmenis Latvijā joprojām ir zems.

Intensīvi šobrīd notiek arī darbs pie likumprojektu apstiprināšanas, lai sekmētu cīņu pret terorismu, kā arī vērstos pret hibrīdkara draudiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Šodien beidzas termiņš, kurā valsts institūcijas var izteikt savus priekšlikumus par likumprojektu, kas paredz ieviest lidmašīnu pasažieru datu reģistru. Tas dotu iespēju analizēt lidmašīnu pasažieru datus, lai novērstu dažādus noziegumus, tostarp teroraktus.

Tikmēr Saeimas Juridiskās komisija šodien analizēs izmaiņas Krimināllikumā, kas paredz pārskatīt atbildību par noziegumiem pret valsti.

Likumu paredzēts papildināt ar jaunu pantu, kas nosaka atbildību par palīdzību citai valstij darbībās, kas vērstas pret Latvijas drošības interesēm.

Šis pants palīdzēs vērsties, piemēram, pret patlaban aktuālo militāro nometņu rīkošanu jauniešiem. Iepriekš likuma izmaiņas tika virzītas steidzamības kārtā, taču šodien tas, visticamāk, tiks mainīts, lai būtu vairāk laika izvērtēt dažādas šo grozījumu nianses.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas