Tehniskas kļūmes dēļ laikus neizdodas sazvanīt Ceļu policijas zvanu centru

0 komentāri

Tev noteikti jāizlasa

Kāds autovadītajs Normunds, braucot pāri Salaspils HES, ievērojis neadekvātu spēkrata šoferi, kurš pārvietojās, braucot no vienas joslas otrā un atpakaļ. Taču Normunda zvans no glābēju centrāles 112 tā arī netika pāradresēts uz Ceļu policijas zvanu centru. Pēc raidījuma Bez Tabu intereses tiek noskaidrots, ka pie vainas esot bijušas tehniskas nepilnības, tādēļ šajā gadījumā Ceļu policija netika sazvanīta.

“Varbūt šofers bija iedzēris, varbūt viņam bija slikti ar sirdi, taču situācija bija izveidojusies tāda, kāda tā bija, un es gribēju informēt Ceļu policiju,” pauž autovadītājs Normunds, kurš pats gan tajā gadījumā izvairījās no sadursmes, taču vēlējās par neadekvāto ceļu satiksmes dalībnieku brīdināt arī Ceļu policiju.

Vispirms Normunds zvanījis uz tālruņa numuru 112, No šīs zvanu centrāles Normundu mēģināja savienot ar Ceļu policijas zvanu centru. Šis mēģinājums bez panākumiem tika atkārtots divas reizes.

Izrādās, ka pie vainas nav bijis tas, ka zvanu centrs būtu pārāk noslogots, bet gan tehniskas problēmas. Atbildīgās personas pauž, ka tagad nepilnības jau ir novērstas.

Skaties video!

0 komentāri
Saliec Opus Pro Dziesmu puzli un pārbaudi, cik labi zini grupas balādes!

Saliec Opus Pro Dziesmu puzli un pārbaudi, cik labi zini grupas balādes! 1

Jaunais muzikālais šovs Mūsu labākās dziesmas un portāls Skaties.lv piedāvā tev piedalīties aizraujošā spēlē – Dziesmu puzlē! Tā ir aizraujoša spēle, kurā varēsi pārbaudīt, cik labi zini latviešu mūziku, un, ja veiksies, laimēt foršu balvu! Šoreiz tev jāatmin 3 grupas Opus Pro dziesmas. 

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas