Tehniskas kļūmes dēļ laikus neizdodas sazvanīt Ceļu policijas zvanu centru

0 komentāri

Kāds autovadītajs Normunds, braucot pāri Salaspils HES, ievērojis neadekvātu spēkrata šoferi, kurš pārvietojās, braucot no vienas joslas otrā un atpakaļ. Taču Normunda zvans no glābēju centrāles 112 tā arī netika pāradresēts uz Ceļu policijas zvanu centru. Pēc raidījuma Bez Tabu intereses tiek noskaidrots, ka pie vainas esot bijušas tehniskas nepilnības, tādēļ šajā gadījumā Ceļu policija netika sazvanīta.

“Varbūt šofers bija iedzēris, varbūt viņam bija slikti ar sirdi, taču situācija bija izveidojusies tāda, kāda tā bija, un es gribēju informēt Ceļu policiju,” pauž autovadītājs Normunds, kurš pats gan tajā gadījumā izvairījās no sadursmes, taču vēlējās par neadekvāto ceļu satiksmes dalībnieku brīdināt arī Ceļu policiju.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Vispirms Normunds zvanījis uz tālruņa numuru 112, No šīs zvanu centrāles Normundu mēģināja savienot ar Ceļu policijas zvanu centru. Šis mēģinājums bez panākumiem tika atkārtots divas reizes.

Izrādās, ka pie vainas nav bijis tas, ka zvanu centrs būtu pārāk noslogots, bet gan tehniskas problēmas. Atbildīgās personas pauž, ka tagad nepilnības jau ir novērstas.

Skaties video!

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas