Taupības nolūkos Kijevā pārtrauc karstā ūdens piegādi

0 komentāri

Lai taupītu gāzi ziemai, Ukrainas galvaspilsētā Kijevā kopš pirmdienas pārtraukta karstā ūdens piegāde, paziņojis Kijevas mērs Vitālijs Kļičko.

Karstā ūdens padeve Kijevā nenotiks līdz oktobrim. Iestājoties aukstajam laikam, karstā ūdens piegāde tiks atjaunota. solīja V. Kļičko, aizinot Kijevas iedzīvotājus ar sapratni izturēties pret šo lēmumu. Pēc viņa teiktā, šobrīd visa no Krievijas saņemtā gāze tiek nogādāta glabātavās.

Jūlija sākumā kompānijas “Naftogaz Ukraina” vadītājs Andrijs Koboļevs pauda viedokli, ka ar pienācīgiem taupības pasākumiem Ukraina apkures sezonu spēs pārdzīvot arī bez Krievijas gāzes. Krievijas gāzes koncerns “Gazprom” jūnijā apturēja gāzes piegādes Ukrainai un noteica avansa maksājumus par dabasgāzi. Līdz ar Krievijas gāzes piegāžu pārtraukšanu Kijevai un visai Ukrainai jāpāriet uz citiem enerģijas avotiem.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas