Svētku brīvdienas būs vēsas, arī nedēļā pēc svētkiem būtiski siltāk nekļūs

0 komentāri

Lieldienu brīvdienās kopumā Latvijā saglabāsies drēgni laikapstākļi. Ilgstošie nokrišņi mitēsies, tomēr sausi laikapstākļi nav gaidāmi, jo, lai arī cikloni vairs nebūs tik dziļi un aktīvi kā aizvadītajās lietainajās šīs nedēļas darba dienās, tomēr to ietekme būs jūtama. Valdot vēsajām gaisa masām, ne vien līs, bet gaidāms arī slapjš sniegs un naktīs pat sniegs, kas īslaicīgi zemes virsmu var pārklāt arī ar nelielu sniega segu.

Uz ceļiem nakts un rīta stundās vēl aizvien var veidoties apledojums.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tuvākajās divās dienās nokrišņi aptvers teritorijas lielāko daļu, arī to intensitāte būs lielāka, bet svētdien un pirmdien jau to būs mazāk.

Šajās dienās arī saule starp mākoņiem uzspīdēs vairāk, tomēr vējš, lai arī salīdzinoši lēns, pūtīs no ziemeļu puses, līdz ar to gaiss būs vēss – naktīs minimālā gaisa temperatūra gaidāma +2/-2 grādu robežās, bet, debesīm skaidrojoties, nedēļas sākumā termometra stabiņš noslīdēs vēl zemāk, savukārt dienas laikā maksimālā temperatūra lielākoties nebūs augstāka par +2 /+8 grādiem, vien, uzspīdot saulei, Otrajās Lieldienās gaiss iesils līdz +5/+10 grādiem.

Arī pēc svētkiem Latvijā laika apstākļus noteikts ciklonu darbība, turklāt pamatā vēl aizvien valdīs gaisa masu plūsma no ziemeļiem, tādēļ, lai arī atsevišķās dienās nokrišņi nav gaidāmi un uzspīdēs saule, būtiski siltāk līdz darba nedēļas beigām nekļūs.

Ilgtermiņa prognozes liecina par to, ka siltāku gaisa masu ieplūšana mūsu reģionā gaidāma vien aprīļa otrajā dekādē.

Laika ziņas

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā