Sunīte Eva patversmē saimniekus gaida sešus gadus! Palīdzēsim viņai atrast mājas

6 komentāri

Eva patversmē pavada jau sesto gadu. Sunīte ir ļoti mīļa un sirsnīga. Dievina cilvēkus un mīļošanos. Ulubeles komanda no sirds tic kad reiz nāks Evas cilvēks un vedīs viņu mājās!

2016.gada maijā Ulubele uzsāk patversmes dzīvnieku Senioru programmu un aicina tajā piedalīties visus, kuri atbalsta viedokli, ka otro iespēju dzīvē pelnījuši ne tikai jaunie un staltie kaķi un suņi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Ulubelē šobrīd uzturas 63 suņi un 30 kaķi, kuriem ir vairāk nekā 8 gadi un kuri patversmē mīļi tiek dēvēti par opīšiem.

6 komentāri

TOP komentāri

 • Juris
  +2

  Juris

  Tu maldies!!

  26.05.2016 20:59

 • Una
  +1

  Una

  Nevis suņi nav piemēroti dzīvoklim, bet gan cilvēki ir pa slinku, lai tos vestu pietiekami ārā un ar tiem nodarbotos. Kāda jēga no mājas, ja kaimoņiem redzu, 2x2m voljērā malamutu sēžam 24h diennaktī....

  28.05.2016 01:37

 • Zhuu
  +1

  Zhuu

  Zini, kā ir? Neviens suns vai kaķis nav piemērots patversmei. Viņu lielākā laime būtu pat Tavs dzīvoklis. Lai vai cik liels. Un Tu noteikti vari sunci vest laukā pastaigāties, izdauzīties. Viņam ir svarīgi saimnieki, kuri mīl un kurus mīlēt līdz mūža galam un no visas sirds un dvēseles būt uzticīgam.

  27.05.2016 00:59

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas