Stūra mājas pirmajā stāvā var iekārtot labus veikalus, pauž Tols

2 komentāri
Stūra mājas pirmajā stāvā var iekārtot labus veikalus, pauž Tols

Plāno rekonstruēt tā dēvētās Stūra mājas iekštelpas. Namu nākotnē varētu izmantot valsts iestādes. Tā šodien Saeimas Pieprasījumu komisijas sēdē norādīja Valsts nekustamo īpašumu vadītājs Mārtiņš Tols.

Rekonstrukcijas izmaksas varētu būt no 8 līdz 9 miljoniem eiro. Stūra mājas projektēšanas uzdevumu plānots pabeigt šā gada septembrī, bet būvdarbi varētu noslēgties 2019. gada sākumā.

Mārtiņš Tols, Valsts nekustamo īpašumu vadītājs

Šī ir klasiska biroja ēka, mēs nedomājam šeit iekārtot viesnīcu vai poliklīniku. Līdz ar to arī es skatos uz valsts iestādēm, valsts pārvaldes iestādēm. Protams, arī komercnomniekus, jo pirmajā stāvā var iekārtot labus veikalus, protams, arī otrais stāvs ir ievērības cienīgs, kurā var atrastiem komercnomnieks.

Pagaidām mājai potenciālo īrnieku nav, izņemot pirmajam un pagrabstāvam, kur atrodas Latvijas Okupācijas muzeja izstāde Stūra māja.

Okupācijas muzeja izstāde ēkā varētu palikt arī turpmāk. Pārējās telpas esot piedāvātas piecām valsts institūcijām, bet interese nav bijusi.

2 komentāri

TOP komentāri

 • Tino
  +1

  Tino

  Kāpēc ne! Un iekšpagalmā varētu sabūvēt tirgus būdiņas... "Veikals paliek veikals", kārtīgs andelmanis labu veikalu iztaisīs pat no senču kauliem.

  24.02.2016 19:52

 • Pilsonis
  0

  Pilsonis

  Valsts iestāde...!!! Vai tur iemitināsies tās iestādes, kuras raus nagus utt, kā jau vēsturiski šajā ēkā tas tika darīts pusgadsimtu visu padomju okupācijas laiku.....

  25.02.2016 17:01

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas