Studentu dzīve: “kojās” smēķētava ar cigarešu dūmiem piesmirdina visu gaiteni

1 komentārs

Latvijas Universitātes studentu kopmītnēs Burtnieku ielā 1 ēkas otrajā stāvā izveidota smēķētava. Tiesa gan, skats tajā visai drūms, un tur nav arī dūmu nosūcēja. Otrajā stāvā dzīvojošie nesmēķētāji sūdzas par cigarešu smaku gaitenī.

Smēķētavā satiktā apkopēja stāsta, ka te ir “drausmīgi”. Citām dienām izsmēķu “bunduļi” esot miskastēm līdz augšai. Savukārt satiktie studenti nav vienisprātis – nesmēķētāji domā, ka smēķētavai ēkas otrajā stāvā, blakus citu studentu istabiņām, nevajadzētu būt, savukārt smēķētāji tomēr saka, ka dažreiz arī naktīs gribas uzpīpēt, bet tad iziet ārā nav iespējams, jo durvis ir slēgtas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Latvijas Universitātē teic, ka atsevišķa telpa esot risinājums tam, lai smēķētāji nepīpētu tur, kur pagadās, piemēram, gaiteņos vai istabiņās. Cita risinājuma pagaidām nav.

Tikmēr Rīgas Tehniskās universitātes kopmītņu telpās smēķētavas nav, savukārt ārsts Pēteris Apinis ir strikts un uzskata, ka, ja dūmi traucē citiem studentiem, smēķētava nekavējoties jāver ciet.

Skaties video!

1 komentārs

TOP komentāri

  • Lelde
    0

    Lelde

    хочу и курю!

    04.03.2015 21:09

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas