Straujuma: Merkelei nebija paredzēts prasīt NATO bāzi vai finansējumu

0 komentāri

Latvijas valdība Vācijas kancleres Angelas Merkeles vizītes laikā nebija iecerējusi viešņai prasīt nedz NATO bāzes izvietošanu Latvijā, nedz finansējumu Krievijas embargo seku mazināšanā, atbildot uz izteikto kritiku par valdības darbu Vācijas kancleres vizītes laikā, pauda Ministru prezidente Laimdota Straujuma.

Neilgi pēc A. Merkeles vizītes Latvijā tika izteikts viedoklis, ka Vācijas kancleres vizīte Rīgā kopumā aizritējusi veiksmīgi, taču mazāk apmierināti varētu būt saimnieciskās darbības veicēji. Viņi no vizītes, iespējams, gaidīja vairāk risinājumu un priekšlikumu Krievijas embargo radīto sarežģījumu risināšanai.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tas, lai Latvijā tiktu izvietotas NATO bāzes, nav nedz Saeimas, nedz valdības nostāja, norādīja premjerministre. Tiesa gan, valdībā tika diskutēts par to, ka Latvijā būtu nepieciešama ilgstoša militāra klātbūtne, taču diskusija par NATO bāzu izvietošanu nav notikusi.

Foto: LETA

Foto: LETA

Ministru prezidente Laimdota Straujuma:

Merkeles kundze atbildēja, ka palīdzēs izveidot infrastruktūru – ceļus, lidmašīnu nosēšanās laukumus, kazarmas. [..] Liels skaits Vācijas karavīru piedalīsies mācībās Baltijas valstīs.

Pirmdien, 18.augustā, Latvijā viesojās Vācijas Federatīvās Republikas kanclere Angela Merkele. Vizītes ietvaros notika diskusija par Latvijas un Vācijas ekonomisko sadarbību, kā arī sadarbību aizsardzības jomā.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas