Straujuma stāsta par atbalstu sankciju skartajām nozarēm

0 komentāri

Uzņēmumiem, kurus skar Krievijas noteiktais embargo, varētu tikt piedāvātas “nodokļu brīvdienas”, sniegts atbalsts to produkcijas mārketingam, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) varētu nodrošināt palīdzību jaunu tirgu atrašanā, LNT ”900 sekundēs” pauda premjerministre Laimdota Straujuma.

Tāpat amatpersonas varētu domāt par Eiropas Savienības (ES) fondu pārprofilēšanu lauksaimniecības jomā, lielāku atbalstu sniedzot embargo skartajām nozarēm – piena un zivju pārstrādes uzņēmumiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Latvijas Garantiju aģentūra (LGA) savukārt varētu sniegt kredītgaranitijas sankciju skartajām kompānijām.

Foto: LETA

Foto: LETA

Ministru prezidente Laimdota Straujuma:Ir ļoti nepatīkami vērot, ka sākas ekonomiskais karš.

Viņa norādīja, ka ES varētu vērsties Pasaules tirdzniecības organizācijā (PTO) saistībā ar Krievijas ieviesto embargo, jo savienība uzskata, ka tas nav bijis pamatots.

Ministru prezidente arī aicināja Latvijas iedzīvotājus atbalstīt zivju pārstrādes un piena pārstrādes nozares, iegādājoties Latvijā ražoto produkciju.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas