Straujuma: Situācija saistībā ar prokrieviskajām aktivitātēm Latvijā ir skaidra

0 komentāri

Latvijas Ministru prezidentei Laimdotai Straujumai un atbildīgajām institūcijām ir skaidra situācija saistībā ar prokrieviskajām aktivitātēm Latvijā – situācija esot apzināta gan Rīgā, gan attālākos, piemēram, pierobežas, rajonos, premjerministre atzina LNT raidījumā ”900 sekundes”.

Drošības policijai ir saraksts, kurās vietās Latvijā varētu tikt veiktas ziedojumu vākšanas separātistiem, un drošības policija strādā visā Latvijā, uzsvēra premjerministre.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Latvijas Drošības policijas pārstāvji plāno doties uz Ukrainu, lai tur varētu izmeklēt Latvijas valstspiedrīgo dalību karā Austrumukrainā, iekšlietu ministrs Rihards Kozlovskis pauda LNT raidījumā ”900 sekundes”. Pašlaik policijai ir ziņas par trīs Latvijas iedzīvotājiem, kuri Austrumukrainā karo ”par krievu pasauli”. Šis Latvijai ir nopietns izaicinājums, jo iepriekš valsts nebija saskārusies ar šādām problēmām, pauda R. Kozlovskis.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas