Straujuma norāda, ka nākamā gada jostu savilkšanas budžets iedzīvotāju maciņus neietekmēs

0 komentāri

”Mēs izveidojām budžetu pagājušajā gadā, gan izveidosim budžetu 2016. gadam. Tur nav nekādu problēmu. Ir dažādu veidu konsolidācija, piemēram, savu vēlmju apcirpšana, jo mums ir milzīgas vēlmes uz nākamo gadu. Tas ne vienmēr nozīmē un arī šoreiz nenozīmē, ka mēs apcirpsim budžetu,” tā šorīt LNT rīta raidījumā 900 Sekundes atzina Ministru prezidente Laimdota Straujuma.

Uz jautājumu par to, kā budžeta konsolidācija ietekmēs Latvijas iedzīvotāju naudas makus, Straujuma atbildēja, ka algas un pensijas netiks samazinātas.

Straujuma arī norādīja, ka noliedz jebkādas bažas par šā gada budžetu, jo tas pildās pēc iecerētā plāna.

Jau ziņots, ka nākamajā gadā Latvijas iedzīvotājus atkal sagaida jostu savilkšanas jeb konsolidācijas budžets, pagājušajā nedēļā paustās Fiskālās disciplīnas padomes bažas apstiprināja arī Finanšu ministrija. Lai arī, visticamāk, nepopulāri lēmumi, kā panākt 114 miljonu eiro konsolidāciju, valdībai būs jāpieņem jau rudenī, pagaidām politiķi par šo jautājumu runā izvairīgi.

Lai arī jostas nebūšot jāsavelk tik cieši kā savulaik, tomēr konsolidācija būs jāveic par teju 114 miljoniem eiro.

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?
Palīdzi savai ādai elpot! Četri likumi pareizai ādas attīrīšanai

Palīdzi savai ādai elpot! Četri likumi pareizai ādas attīrīšanai

Katru dienu mūsu āda ir pakļauta vides kaitīgajai ietekmei – gaisa un ūdens piesārņojumam, kā arī ultravioletajam starojumam. Pareiza un pilnvērtīga sejas attīrīšana ir pirmā palīdzība nogurušai ādai un svarīgs solis ādas veselības un jauneklīga izskata saglabāšanas virzienā.

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas