Straujuma: Latvija apmaksās 15 ukraiņu studijas

1 komentārs

Valsts apmaksās studijas Latvijā 15 jauniešiem no Ukrainas. Tā šodien, uzrunājot Rīgas Ukraiņu vidusskolas skolēnus, sacīja Ministru prezidente Laimdota Straujuma.

Izglītība un sava pieredze ir lietas, ko Latvija var dot Ukrainai, ir pārliecināta valdības vadītāja. Viņa arī norādīja, ka tieši šodien Ministru kabineta komitejā pieņemts pamatnostādņu projekts par iekļaujošo nodarbinātību no 2015. līdz 2020. gadam, kas paredz Ukrainas jauniešu sagatavošanu Latvijā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Viesojoties Rīgas Ukraiņu vidusskolā, premjere dalījās arī ar iespaidiem par viesošanos nedēļas nogalē Kijevā, kur norisinājās Maidana gadadienas pasākumi. Kā teica Straujuma, sajūtas bija “pietiekami nomācošas”.

Kopumā pašlaik Rīgas Ukraiņu vidusskolā mācās 27 bērni, vecumā no 2 līdz 17 gadiem, kuri šā mācību gada laikā Ukrainas krīzes dēļ pārcēlušies uz Latviju.

1 komentārs

TOP komentāri

  • tarzants
    0

    tarzants

    Tagat peksni nauda ir studentiem no ukrainas,atmaksat stipendiju.Bet latvijas tudentiem nesanak stipendiju ko atmaksat.

    23.02.2015 18:57

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas