Straujuma: es nevaru apsolīt, ka mums radīsies līdzekļi, lai palielinātu pensijas vai citas vēlmes

38 komentāri

”Es saprotu, ka pensionāri grib lielākas pensijas, ārsti grib lielākas algas, visi grib vairāk un kā es saku, mūsu uzņēmēji, mūsu nodokļu maksātāji nevar šo palielinājumu panest. Līdz ar to es nevaru solīt, ka mums radīsies 30-50 miljoni, lai palielinātu pensijas vai citas vēlmes,” tā šorīt LNT rīta raidījumā 900 Sekundes atzina Ministru prezidente Laimdota Straujuma.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk
38 komentāri

TOP komentāri

 • aa
  +24

  aa

  Jā, bet valsts var izsaimniekot miljonus pa labi un pa kreisi un brīnumainā kārtā nauda atrodas...no tiem pašiem nodokļu maksātājiem. Dīvaini, vai ne?

  13.05.2015 15:24

 • niks
  +23

  niks

  Vispirms vajag atbildēt kāpēc pensionāriem nozaga naudu- sāka rēkināt no 1996.gada, kur nauda sociālajā fondā pensionāru nopelnītā līdz šim datumam- ŅOZAGA VALSTS tātad tas jau ož pēc nozieguma???

  13.05.2015 15:30

 • kaa
  +22

  kaa

  Viņi jau nesaprot, kā pensionārs vai cilvēks, kurš saņem minimālo algu var izdzīvot. Ja mums būtu viņu algas (kuras ik pa laikam jāpalielina, jo, redz, esot par zemu!!!), mēs arī varētu teikt to pašu. Viņi (deputāti, ministri utt.) dienā tērē tik, cik parastie ļautiņi mēnesī!

  13.05.2015 14:29

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas