Straujuma: Dombrovskim nav lielas izredzes ieņemt Eiropadomes prezidenta amatu

0 komentāri

Eiropas Parlamenta (EP) deputātam Valdim Dombrovskim (V) nav lielas izredzes ieņemt Eiropadomes prezidenta amatu, to žurnālistiem pirms gaidāmās Eiropadomes sēdes Briselē pavēstīja premjerministre Laimdota Straujuma (V).

Straujuma norādīja, ka šobrīd amatiem ir divi galvenie kandidāti, un tā informācija, kas ir premjerministres rīcībā, norāda, ka Dombrovskis amatu neieņems.

“Es vēl tos negribu nosaukt, jo arī [pašreizējais Eiropadomes prezidents Hermans van] Rompejs tos nenosauca. Pārsteigumi nav gaidāmi,” sacīja Straujuma.

Savukārt vaicāta par jaunu sankciju noteikšanu pret Krieviju, premjerministre norādīja, ka tas būs viens no diskusiju tematiem.

“Mums ir jādomā, kā Krievijas cilvēkiem pastāstīt par to, kas notiek Ukrainā, jo [Krievijas prezidenta Vladimira] Putina reitings ir labs. To var ietekmēt, ja Krievijas cilvēki neatbalstītu to, kas notiek.”

Paredzēts, ka ES dalībvalstu līderi šodien vienosies arī par kandidātiem uz augstākajiem ES amatiem.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas