Straujuma: Dombrovskim ir labas izredzes saņemt interesējošo amatu

0 komentāri

Latvijas izvirzītajam kandidātam Valdim Dombrovskim ir lielas izredzes iegūt Latviju interesējošo eirokomisāra amatu finanšu un ekonomikas blokā, LNT raidījumā “900 sekundes” pauda Ministru prezidente Laimdota Straujuma.

Visas valstis lūgtas kandidātus izvirzīt līdz nākamās nedēļas beigām, un tad jaunievēlētais Eiropas Komisijas vadītājs Žans Klods Junkers varēs pieņemt attiecīgos lēmumus, skaidroja premjerministre.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Portāls “Skaties.lv” jau vēstīja – pirms pāris mēnešiem, kad Ž. K. Junkers bija vizītē Latvijā, viņš solīja, ka gadījumā, ja kļūs par Eiropas Komisijas prezidentu, Valdim Dombrovskim garantēts ”nopietns eirokomisāra portfelis”, jomā, kuru viņš pārvalda vislabāk – finanses un ekonomiku.

Eirpadomes sanāksmē Briselē bez vienošanās ir beigušās sarunas par divu nozīmīgu Eiropas Savienības amatu sadali. Eiropas Savienības līderi par tiem atkārtoti lems tikai pēc pusotra mēneša – 30. augustā.

Līdzšinējais Eiropadomes prezidents Hermans van Rompejs un Eiropas Augstā pārstāve ārlietās Ketrīna Eštone no amatiem atkāpsies novembrī. Tieši augstā pārstāvja ārlietās atrašanu daudzi uzsver kā būtiskāko darbu, lai pēc tam nokomplektētu pārējo komandu. Iepriekš par galveno kandidāti šim amatam uzskatīja  Itālijas ārlietu ministri Federiku Mogerīni, taču pirms samita pret viņas kandidatūru asi iebilda Polija un Baltijas valstis. Tās pārmeta Mogerīni pārlieku draudzīgo attieksmi pret Krieviju.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas