Straujuma aicina ēst šprotes un dzert pienu

0 komentāri

Latvijas Ministru prezidente Laimdota Straujuma, stāstot par valsts atbalstu Krievijas embargo skartajām nozarēm, aicināja Latvijas iedzīvotājus iegādāties Latvijā ražotus piena produktus un zivis.

Viņa LNT raidījumā ”900 sekundes” aicināja arī ”neuzķerties” uz citās valstīs ražotu produkciju, kas tiek pārdota ar latviskiem nosaukumiem, bet pievērst uzmanību tam, ka prece tiešām ražota Latvijā.

Savukārt, uzņēmumiem, kurus skar Krievijas noteiktais embargo, varētu tikt piedāvātas “nodokļu brīvdienas”, sniegts atbalsts to produkcijas mārketingam, kā arī Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) varētu nodrošināt palīdzību jaunu tirgu atrašanā.

Tāpat amatpersonas varētu domāt par Eiropas Savienības (ES) fondu pārprofilēšanu lauksaimniecības jomā, lielāku atbalstu sniedzot embargo skartajām nozarēm – piena un zivju pārstrādes uzņēmumiem.

Latvijas Garantiju aģentūra (LGA) savukārt varētu sniegt kredītgaranitijas sankciju skartajām kompānijām.

ES varētu vērsties Pasaules tirdzniecības organizācijā (PTO) saistībā ar Krievijas ieviesto embargo, jo savienība uzskata, ka tas nav bijis pamatots.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks? 1

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas