Strauji pieaudzis uz ielām cietušo gājēju skaits

0 komentāri

Rīgas Austrumu klīniskajā universitātes slimnīcā pēdējo divu nedēļu laikā būtiski ir audzis to pacientu skaits, kuri guvuši smagas multiplas traumas ceļu satiksmes negadījumos.

Kā norāda Neatliekamās medicīnas un pacientu uzņemšanas klīnikas vadītājs Aleksejs Višņakovs, ikdienu slimnīcā tiek nogādāti vismaz 5 šādos apstākļos cietuši cilvēki:

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

”Pārsvarā šie nelaimes gadījumi notiek, cilvēkiem šķērsojot ceļa braucamo daļu diennakts tumšajā laikā, kas ziemas periodā ir jau, sākot no plkst. 16.00, biežāk cieš tieši vecāka gadagājuma cilvēki. Pārsvarā cilvēki gūst galvas un skeleta kaulu lūzumus, kas prasa ilgstošu, dārgu ārstēšanu slimnīcā un tālāku rehabilitācijas periodu.”

Mediķi novēro, ka gandrīz neviens no cietušajiem nebija lietojis atstarotājus.

Vakar vakarā slimnīcā tika nogādātā 83 gadus veca sieviete, kura tika notriekta, šķērsojot ceļa braucamo daļu, rezultātā gūstot augšdelma, iegurņa, apakšstilbu un vairāku ribu lūzumus.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas