Starp Liepāju un Zviedriju sācis kursēt prāmis Stena Flavia

0 komentāri

Šodien saskaņā ar grafiku pirmo reizi Liepājas ostā ienāca kompānijas SIA Stena Line prāmis Stena Flavia, kas Liepāju turpmāk savienos ar Zviedrijas pilsētu Nīneshamnu.

Pirms prāmja ienākšanas sarīkotajā preses konferencē SIA Stena Line komercdirektora pienākumu izpildītājs Oskars Osis stāstīja, ka Stena Flavia, kurš kopš 2010. gada kursē starp Ventspili un Vācijas pilsētu Travemindi, maršrutā Liepāja-Nīneshamna aizstāj prāmi URD, kas turpmāk kursēs maršrutā Liepāja-Traveminde.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tādējādi maršrutus no Latvijas uz Nīneshamnu turpmāk apkalpos Stena Flavia un Scottish Viking.

“Šis gads Stena Line maršrutos starp Latviju un Zviedriju sācies pozitīvi, apkalpojot arvien pieaugošu kravu pārvadājumu apjomu. Lai gan pieprasījums ir pieaugošs, šiem maršrutiem plānojam pārvadāto apjomu stabilizēšanos un nostiprināšanos,” norādīja Osis.

Tāpat viņš prognozēja, – ņemot vērā, ka turpmāk starp Liepāju un Nīneshamnu kursēs lielākas kapacitātes prāmis ar kravu tirgum pielāgotāku grafiku, kravu apjoms šogad, salīdzinot ar pagājušo gadu, pieaugs par 15-20%.

Savukārt Liepājas SEZ Terrabalt valdes loceklis Āris Ozoliņš norādīja, ka uzņēmums regulāri investē aprīkojumā, lai varētu kvalitatīvi apkalpot prāmjus. Pēc Ozoliņa teiktā, šim mērķim tiek investēts ap 100 000 eiro gadā.

Stena Flavia būvēts 2008.gadā, un tā ietilpība ir 2300 kravu līnijmetri, 200 pasažieru auto un 830 pasažieru vietas.

Statistika liecina, ka 2014.gadā maršrutos, kas savieno Latviju un Zviedriju, apkalpotas 50 343 kravas vienības un 67 000 pasažieru.

Stena Line ir viens no lielākajiem prāmju operatoriem pasaulē ar kopumā 22 maršrutiem Baltijas jūrā, Ziemeļjūrā un Īrijas jūrā, un flotē ir 39 prāmji. No Latvijas Stena Line prāmji kursē no Ventspils uz Travemindi (Vācija) un Nīneshamnu (Zviedrija) un no Liepājas uz Travemindi (Vācija) un Nīneshamnu (Zviedrija).

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas