Stabils sals vairs nav gaidāms, bet arī pavasaris vēl nesāksies

0 komentāri

Februāra vidējā gaisa temperatūra Latvijā bija vairāk nekā 4 grādus virs normas, un jau no otrās dekādes beigām gaisa temperatūra pamatā atbilda pavasara ne ziemas sezonai. Arī martā stabilu ziemas laika apstākļu iestāšanās nav gaidāma, tomēr šobrīd nevar runāt par strauju siltuma ienākšanu.

Marta pirmajā pusē saglabāsies agra pavasara laika apstākļi – dienas laikā visā Latvijā gaisa temperatūra paaugstināsies virs 0 grādiem, tomēr +5 līdz +7 grādu robežu pārsniegs reti, bet naktīs vēl aizvien arī piesals, sevišķi valsts austrumu rajonos, tomēr zem -5 grādu atzīmēm termometra stabiņš noslīdēs reti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Sniega sega daudzviet jau ir nokususi, vairāk nekā 10 cm bieza kārta zemi klāj vien dažviet Vidzemē. Tomēr vēl aizvien apgalvot, ka šajā pavasarī nesnigs, nevar.

To apstiprina arī otrdienas rīts, kad Latvijas rietumu un centrālajos rajonos ne vien līst, bet arī snieg slapjš sniegs, Kurzemē vietām izveidojās pat 4 cm bieza sniega sega. Sniegs Latvijā atsevišķos rajonos gaidāmas arī turpmākajās šīs nedēļas dienās – naktī uz trešdienu Vidzemē, ceturtdien arī Latgalē. Kopējais nokrišņu daudzums gan nebūs liels, un sniega segas biezums būtiski nepalielināsies.

Sestdien Latviju šķērsos tā sauktā siltā atmosfēras fronte – debesis klās mākoņi, gaidāmi arī nokrišņi (sākumā arī sniegs); aiz šīs frontes svētdien un pirmdien ar dienvidrietumu vējiem gaidāma arī siltāku gaisa masu ieplūšanas un, uzspīdot saulei, gaisa temperatūra varētu paaugstināties līdz +10 grādiem, tomēr pēc tam siltums atkal atkāpsies. Nokrišņu gan nākamās nedēļas gaitā būs maz, jo virs Latvijas pastiprināsies anticiklona ietekme.

Laika ziņas

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā