SS.lv izlikta pārdošanā “kriminālās autoritātes” Raita Kononova villa

0 komentāri

Ludzas rajona Kārsavā, “tikai 300 kilometru no jūras”, par 700 tūkstošiem eiro tiek pārdots reiz par Latgales kriminālo autoritāti dēvētā Raita Kononova īpašums.

Pats īpašnieks R. Kononovs norāda, ka īpašumu pārdod, jo pats vēlas pārcelties uz Krieviju. R. Kononova vārds iepriekš izskanējis saistībā ar Valsts ieņēmumu dienesta (VID) Ludzas nodaļas direktora Vjačeslava Liscova slepkavību. Šajā lietā Augstākā tiesa viņu atzina par vainīgu slepkavības ieroča iegādē. Tāpat izskanējis, ka šis cilvēks organizējis kontrabandas plūsmu no Krievijas uz Latviju.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk


Nama īpašnieks Raitis Kononovs:

Māju cēlu agrāk, kad biju bagāts. Tagad to pārdodu tādēļ, ka man korumpētās amatpersonas no visām drošības iestādēm nedod mieru. Tāpēc nolēmu visu pārdot un braukt prom uz Krieviju.

Lūk, foto no pārdošanā izliktā īpašuma:

R. Kononovs atzīst, ka īpašumu cer pārdod ar starpnieku palīdzību, kuriem par noslēgto darījumu tiktu samaksāti 100 tūkstoši eiro. R. Kononovs ir pārliecināts, ka namam, kura cena noteikta 700 tūkst. eiro apmērā, varētu būt pircēji Krievijas tirgū.

Nekustamo īpašumu eksperts gan atzīst, ka “sludinājums līdzinās jokam”, un Krievijas pircēji diez vai gribētu īpašumu tik tuvu Krievijas robežai un tik tālu no kultūras un pasākumu vietām Rīgas un Jūrmalas, kur parasti pulcējas krievu tūristi.

Vairāk skaties video!

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas